StageStudio

logo Stage studio detailingu

Oferta powłoki ceramicznej na lakier w Bielsku-Białej

Prowadzimy studio oferujące usługi auto detailingu, którego zadaniem jest sprawić, aby Twój samochód wyglądał na świeżo wyprodukowany, jak po wyjeździe z fabryki. Konkurencyjne ceny, terminowość wykonywanych zleceń oraz przyjemna atmosfera to nasz znak rozpoznawczy, potwierdzony wieloma pozytywnymi opiniami stałych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Powłoka ceramiczna - skuteczna ochrona Twojego auta

Usługa nałożenia powłoki ceramicznej, którą oferujemy w naszym studio, ochroni lakier Twojego samochodu przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych i trudnymi czynnikami zewnętrznymi. Pokrycie ogranicza także potrzebę częstego mycia karoserii i przedłuża żywotność lakieru. Powłoka ceramiczna zwiększa wizualną atrakcyjność karoserii  – dzięki czemu Twój samochód będzie lśniący, a nadwozie chronione.  Warto podkreślić, że zastosowane rozwiązanie zapewni także protekcję przed wszelkimi zarysowaniami, wgnieceniami i matowieniem.

Niezwykła trwałość powłoki ceramicznej

Powłoka ceramiczna jest alternatywą dla wosku, który również nakłada się jako ochronę lakieru znajdującego się na karoserii aut. Rozwiązania mają podobne działanie i z założenia funkcje obydwóch preparatów są takie same. Z jedną małą różnicą – powłoka ceramiczna jest w stanie przetrwać nawet od 3 do 7 lat, co daje jej znakomitą przewagę nad woskiem. Skorzystanie z tej usługi w naszym studio detailingowym to inwestycja, która zawsze się zwraca. Lakier zyskuje odporność na uszkodzenia i korozję i to na bardzo długi czas – co skutkuje ograniczeniem wydatków spowodowanych pokrywaniem ubytków wizualnych auta.

Zabezpieczenie lakieru

Zarezerwuj wizytę

Gdzie nas znajdziesz?

Kontakt

Cieszyńska 413, Bielsko-Biała, Poland

786 901 650