StageStudio

logo Stage studio detailingu

Folia PPF - Bielsko-Biała

Stage Studio, czyli studio detailingowe w Bielsku-Białej to ludzie z pasją, wkładający serce w swoją pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie pojazdy wyjeżdżające z naszego garażu prezentowały się olśniewająco i przypominały swoim wyglądem auta prosto z fabryki. Oferujemy konkurencyjne ceny na wykonywane usługi, przyjazną atmosferę i możliwość wygodnego ustalania terminów zleceń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zadbaj o swój samochód - folie ochronne PPF w Bielsko-Białej

Jeśli chcesz, aby Twój samochód prezentował się nienagannie, a warstwa lakieru pozostała nieskazitelna, skorzystaj z naszej oferty zabezpieczenia lakieru folią. Nadaje ona efekt ochronny całej karoserii przed warunkami atmosferycznymi, zarysowaniami, zabrudzeniami i matowieniem koloru. Folia PPF posiada właściwości hydrofobowe, co ułatwia mycie samochodu. Przezroczysta powłoka skutecznie podkreśla barwę lakieru karoserii. Ważny tutaj jest również efekt ochrony przed chemikaliami – od teraz preparaty do czyszczenia i szczotki z twardym włosiem nie będą w stanie zostawić nawet najmniejszej skazy na lakierze Twojego samochodu.

Stage studio

Zabezpieczenie lakieru folią PPF

Zawsze dostosowujemy się do specjalnych życzeń Klientów, wedle prośby jesteśmy w stanie okleić folią ochronną każdy element samochodu lub całe auto. PPF jest materiałem bardzo żywotnym – nie wymaga wymiany podczas zarysowania, wystarczy polać go ciepłą wodą, wówczas wraca do swojej pierwotnej formy. Profesjonalnie nazywa się to funkcją samoregeneracji, co występuje tylko w foliach nowoczesnych o wysokiej jakości, które oferujemy naszym Klientom.

Zarezerwuj wizytę

Gdzie nas znajdziesz?

Kontakt

Cieszyńska 413, Bielsko-Biała, Poland

786 901 650