StageStudio

logo Stage studio detailingu

Korekta lakieru - Bielsko-Biała

Jesteśmy studiem auto detailingowym świadczącym usługi w Bielsku-Białej. Nasza oferta jest szeroka – od pielęgnacji tapicerki skórzanej, czyszczenia samochodów zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz, aż po korektę lakieru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Korekta lakieru - auto jak nowe

W swojej ofercie posiadamy usługę korekty lakieru. Jej zadaniem jest usunięcie wszelkich zarysowań, skaz i zmatowień. Dzięki użyciu najlepszych preparatów, nowoczesnych narzędzi i maszyn sprawimy, że karoseria Twojego auta będzie lśnić, jak nigdy dotąd. Doświadczona kadra fachowców zadba o wypełnienie i wypolerowanie każdej rysy. Po tym zabiegu cała powłoka będzie zachwycać nieskazitelnym połyskiem. Po wizycie w naszym studio Twoje auto będzie wyglądać jak w dniu wyjazdu z fabryki!

Korekta lakieru to konieczność

Korekta lakieru wykonywana przed nałożeniem powłoki ochronnej jest absolutną koniecznością. Ma to ogromny wpływ na trwałość warstwy wierzchniej karoserii. Ciągła eksploatacja auta niesie za sobą pewne defekty, które są normalne i po czasie pojawiają się na każdym aucie. Zabieg powinien być wykonywany regularnie, po zaobserwowaniu występujących rys lub zmatowień. Nasza doświadczona kadra zadba, aby karoseria Twojego samochodu po nałożeniu powłoki ochronnej budziła zachwyt, będąc przy tym trwałą i odporną na powstawanie ubytków przez długi czas. Zapoznaj się z naszą ofertą!

korekta lakieru

Zarezerwuj wizytę

Gdzie nas znajdziesz?

Kontakt

Cieszyńska 413, Bielsko-Biała, Poland

786 901 650